NEO LED-24180

NEO LED-24180

6.999,00 ден.   Спореди

24" (61 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1366Х768 МУЛТИЈАЗИЧНО МЕНИ DVB T/C - MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА HDD,ПРЕКУ USB-ОД DVB HDMI;SCART;COMPOSITE;PC ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


24" (61 CM.) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА - 1366Х768 МУЛТИЈАЗИЧНО МЕНИ DVB T/C - MPEG4 USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) PVR - СНИМАЊЕ НА HDD,ПРЕКУ USB-ОД DVB HDMI;SCART;COMPOSITE;PC ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ - 3.5 ММ Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.