NEO BBQ-200T

1.299,00 ден.   Спореди

СКАРА ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСНОТИИ
2 НИВОА НА ВИСИНА
МОЌНОСТ 2000W
ТЕРМОСТАТ
АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ
ТАВА ЗА ВОДА/ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ ДИМ
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


СКАРА ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ МАСНОТИИ
2 НИВОА НА ВИСИНА
МОЌНОСТ 2000W
ТЕРМОСТАТ
АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ
ТАВА ЗА ВОДА/ЗА ГОТВЕЊЕ БЕЗ ДИМ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

супер скара


         

Објавено


пред 8 години

од Ненајавен корисник

istepaame se 2 saata za edno pilesko da ispeceme i pa ne go ispeceeme ...
Сродни производи


Најпопуларни производи