MS LG XA 14

MS LG XA 14

3.860,00 ден.   Спореди

MS LG XA 14, CD-R/RW, MP3, WMA playback, Total 10W, USB Host, Portable in , 1 CD,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.860,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MS LG XA 14, CD-R/RW, MP3, WMA playback, Total 10W, USB Host, Portable in , 1 CD,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.