MPMAN XRDV32

MPMAN XRDV32

3.999,00 ден.   Спореди

•PLL FM TUNER •DVD, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, CD, CD-R, MP3 HIFI SISTEM SO DVD •USB CONNECTION •EARPHONE CONNECTION •AUX IN •REMOTE CONTROL •POWER : 2 X 15 W RMS Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


•PLL FM TUNER •DVD, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, CD, CD-R, MP3 HIFI SISTEM SO DVD •USB CONNECTION •EARPHONE CONNECTION •AUX IN •REMOTE CONTROL •POWER : 2 X 15 W RMS Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка