Mpman Portable Radio/CD Player CSU-336 PLL White

Mpman Portable Radio/CD Player CSU-336 PLL White

  Спореди

Portable CD/Radio
USB In
FM PLL Radio
Supported media: CD/ CD-R/RW/ CDMP3
Speakers: 2 X 1W RMS


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Portable CD/Radio
USB In
FM PLL Radio
Supported media: CD/ CD-R/RW/ CDMP3
Speakers: 2 X 1W RMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка