Mpman Portable Radio/CD Player CSU-336 PLL Black & Blue

Mpman Portable Radio/CD Player CSU-336 PLL Black & Blue

2.590,00 ден.   Спореди

Portable CD/Radio
USB In
FM PLL Radio
Supported media: CD/ CD-R/RW/ CDMP3
Speakers: 2 X 1W RMS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Portable CD/Radio
USB In
FM PLL Radio
Supported media: CD/ CD-R/RW/ CDMP3
Speakers: 2 X 1W RMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка