Mpman Portable Radio/CD Player 30USB Red

Mpman Portable Radio/CD Player 30USB Red

2.390,00 ден.   Спореди

Radio: PLL FM
Supported media: CD, CD-R, CD-RW, MP3
Speakers: 2x 1W RMS
USB in
Audio in


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Radio: PLL FM
Supported media: CD, CD-R, CD-RW, MP3
Speakers: 2x 1W RMS
USB in
Audio in

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка