MPMAN ICR-280

MPMAN ICR-280

2.299,00 ден.   Спореди

ДИГИТАЛЕН ДИКТАФОН ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА 1 GB СНИМАЊЕ НАД 132 ЧАСА ВО LP 3 МОДА НА СНИМАЊЕ ПОВРЗУВАЊЕ СО PC Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ДИГИТАЛЕН ДИКТАФОН ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА 1 GB СНИМАЊЕ НАД 132 ЧАСА ВО LP 3 МОДА НА СНИМАЊЕ ПОВРЗУВАЊЕ СО PC Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка