Mpman Giropode G1 Black

Mpman Giropode G1 Black

19.490,00 ден.   Спореди

ELECTRICAL SELF BALANCED WHEEL

ENGINE POWER : 2 X350W

SPEED : 10KM/H

MAX DISTANCE : 15/20KM

BATTERY CHARGE : 3HOURS

MINIMUM LOAD : 20KG MAXIMUM : 100KG
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 19.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ELECTRICAL SELF BALANCED WHEEL

ENGINE POWER : 2 X350W

SPEED : 10KM/H

MAX DISTANCE : 15/20KM

BATTERY CHARGE : 3HOURS

MINIMUM LOAD : 20KG MAXIMUM : 100KG

(Battery charge, Battery duration and speed may vary as depending on temperature and user’s weight)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка