MPMAN Flip Cover For 8" Tablets

MPMAN Flip Cover For 8" Tablets

690,00 ден.   Спореди

eluxion Universal Case Cover with Stand Flip Cover for MpMan MPQC784 IPS 8" Tablet
This universal case perfectly fits your MpMan MPQC784 IPS 8" tablet thanks to a system of hooks
Case for tabl...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


eluxion Universal Case Cover with Stand Flip Cover for MpMan MPQC784 IPS 8" Tablet
This universal case perfectly fits your MpMan MPQC784 IPS 8" tablet thanks to a system of hooks
Case for tablet
A flip cover allows the MpMan IPS 8" tablet to stand horizontally or vertically
There is no cut-out on the back for the rear camera if your tablet has one.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка