MPMAN CSD18 SILVER BOX

MPMAN CSD18 SILVER BOX

1.399,00 ден.   Спореди

АНАЛОГЕН FM / AM TJУНЕР CD,CD-R / -RW,MP3 КАСЕТОФОН Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АНАЛОГЕН FM / AM TJУНЕР CD,CD-R / -RW,MP3 КАСЕТОФОН Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка