MP4 Player MPMAN MP122 White

MP4 Player MPMAN MP122 White

  Спореди

MP3/MP4 ПЛЕЕР СО ФМ РАДИО, ПОДДРЖАНИ ФОРМАТИ MP3/WMA/WAV/OGG/AMV/AVI/BMP/JPG/GIF 1,8" LCD ЕКРАН ВО БОЈА 4GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА ВИДЕО ПЛЕЕР, ПРЕГЛЕДНИК НА ФОТОГРАФИИ, ЧИТАЊЕ НА E-КНИГИ МОЖНОСТ ЗА СНИМАЊ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3/MP4 ПЛЕЕР СО ФМ РАДИО, ПОДДРЖАНИ ФОРМАТИ MP3/WMA/WAV/OGG/AMV/AVI/BMP/JPG/GIF 1,8" LCD ЕКРАН ВО БОЈА 4GB ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА ВИДЕО ПЛЕЕР, ПРЕГЛЕДНИК НА ФОТОГРАФИИ, ЧИТАЊЕ НА E-КНИГИ МОЖНОСТ ЗА СНИМАЊЕ НА НАДВОРЕШНИ ЗВУЦИ И ФМ РАДИО СЛОТ ЗА MICRO SD КАРТИЧКИ USB 2.0 ПОВРЗУВАЊЕ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

MPMAN MP122 4 GB WHITE

MPMAN MP122 4 GB WHITE

         
MPMAN MP152 PAK 4 GB

MPMAN MP152 PAK 4 GB

         
MPMAN TS15 4 GB

MPMAN TS15 4 GB