MP3 Player Trevi Sport Runner Black

MP3 Player Trevi Sport Runner Black

880,00 ден.   Спореди

Mp3 player for use Trevi MP 1720 Sportsman SR, with Velcro strap for attachment to the arm.
Compact and lightweight, this mini mp3 player Trevi has a slot for external memory Micro SD up to 32GB (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 880,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mp3 player for use Trevi MP 1720 Sportsman SR, with Velcro strap for attachment to the arm.
Compact and lightweight, this mini mp3 player Trevi has a slot for external memory Micro SD up to 32GB (not included) and has a lithio rechargeable battery, high capacity.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка