MP3 Player Trevi Sport LED Orange

MP3 Player Trevi Sport LED Orange

  Спореди

MP3 ПЛЕЕР
КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB
ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA
ЛИТИУМСКА БАТЕРИJА
USB;3.5 MM.
LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИJА
ОТПОРЕН НА ДОЖД
СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД
БО...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MP3 ПЛЕЕР
КАПАЦИТЕТ-СЛОТ ЗА SD,ДО 32 GB
ПОДРШКА НА ФОРМАТИ - МP3;WMA
ЛИТИУМСКА БАТЕРИJА
USB;3.5 MM.
LED СВЕТЛЕЧКА БАТЕРИJА
ОТПОРЕН НА ДОЖД
СТЕГАЧ ЗА РАКА И ВЕЛОСИПЕД
БОJА - Портоколаво

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка