MP3 Player Sony Sport Black Waterproof

MP3 Player Sony Sport Black Waterproof

3.990,00 ден.   Спореди

Up to 4 GB capacity for around 1000 to 2000 songs
Waterproof design for worry-free use
3-minute Quick Charge
BATTERY LIFE - CONTINUOUS PLAYBACK MUSIC - 8 hours
WEIGHT1.02 oz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Up to 4 GB capacity for around 1000 to 2000 songs
Waterproof design for worry-free use
3-minute Quick Charge
BATTERY LIFE - CONTINUOUS PLAYBACK MUSIC - 8 hours
WEIGHT1.02 oz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка