MP3 Player Mediacom BMX 600R for Bike w/Speaker/Flashlight

MP3 Player Mediacom BMX 600R for Bike w/Speaker/Flashlight

1.250,00 ден.   Спореди

Features
Portable Radio with MP3 player, speaker and flashlight
MP3 / WMA player with speaker for your bike
Plays MP3 / WMA files from microSD / SDHC card
flashlight LED integrated ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.250,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Portable Radio with MP3 player, speaker and flashlight
MP3 / WMA player with speaker for your bike
Plays MP3 / WMA files from microSD / SDHC card
flashlight LED integrated
equalizer with 7 functions


Technical specifications
Main features
digital playback standards: WMA, MP3
Source media: Flash memory card
Product description: MEDIACOM MP3 Bike Speaker BMX 600R - digital player - flash memory card
product type: digital music player based on flash
Dimensions (WxDxH): 2.5 cm x 6.5 cm x 2.1 cm
Weight: 22 g
Battery: Player - rechargeable - Lithium Ion
speakers: 1 x speaker - built-in - 3 Watt
Flash Memory Cards: microSDHC, microSD - up to 32 GB

Link: http://www.mediacomeurope.it/Prodotti/Scheda.aspx?XRI=2273

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка