MP3 Player Manta MM280 LCD w/USB & Micro SD slot Black

MP3 Player Manta MM280 LCD w/USB & Micro SD slot Black

550,00 ден.   Спореди

Power: battery
Memory card slot: MicroSD
USB slot: USB mini
Connectors: MiniUSB, headphone
LED Lamp: Yes
Built-In memory: no
MP3 Player: Yes


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 550,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: battery
Memory card slot: MicroSD
USB slot: USB mini
Connectors: MiniUSB, headphone
LED Lamp: Yes
Built-In memory: no
MP3 Player: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка