Mouse Zalman ZM-M500WL Wireless 3000dpi Black

Mouse Zalman ZM-M500WL Wireless 3000dpi Black

990,00 ден.   Спореди

Specification

Sensor: Optical
Interface: USB
Dimensions: 107 x 58 x 36 mm
Receive range: 5~10m
Weight: 95g (w/o battery)
Number of Keys: 4 (6 functions)
Highest Resolu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification

Sensor: Optical
Interface: USB
Dimensions: 107 x 58 x 36 mm
Receive range: 5~10m
Weight: 95g (w/o battery)
Number of Keys: 4 (6 functions)
Highest Resolution: 3,000DPI
Frame Rate: 2,400FPS
Button Life: 5,000,000 Times

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка