Mouse Samsung Pleomax Laser SPM9000 PS2/USB

Mouse Samsung Pleomax Laser SPM9000 PS2/USB

690,00 ден.   Спореди

Features
1600 dpi laser mouse with enhanced tracking ability
Ergonomic design for comfortable operation
Hot button for convenient program access

System requirements
PS/2 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
1600 dpi laser mouse with enhanced tracking ability
Ergonomic design for comfortable operation
Hot button for convenient program access

System requirements
PS/2 or USB port

Specifications
Power supply: 5V
Speed: 28 inches/sec
Sensitivity versus optical: 30X

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка