Mouse Pad SteelSeries DeX Gaming Washable 320x270x2mm

Mouse Pad SteelSeries DeX Gaming Washable 320x270x2mm

  Спореди

Features:
- Unmatched Performance
- Speed-optimized, Tooled Surface
- Fast & Smooth
- Cutting-Edge Texture
- Pro-Gamer Designed
- Long-Lasting Durability
- Washable
- H...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
- Unmatched Performance
- Speed-optimized, Tooled Surface
- Fast & Smooth
- Cutting-Edge Texture
- Pro-Gamer Designed
- Long-Lasting Durability
- Washable
- Heavy Silicone Base
- Heat-Bonded Edging

Specifications:
DIMENSIONS
Width: 320 mm / 12.6 in
Length: 270 mm / 10.8 in
Height: 2 mm / 0.08 in
Weight: 212 g / 7.48 oz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка