Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody Armor B-083

Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody Armor B-083

520,00 ден.   Спореди

Features
-Unique Textured design process
-Soft and Flexible
-High-Density & Pressure-Resistant Material
-Non-slip rubber base

Specifications
-Material: Natural Rubber+Clot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Unique Textured design process
-Soft and Flexible
-High-Density & Pressure-Resistant Material
-Non-slip rubber base

Specifications
-Material: Natural Rubber+Cloth
-Size: 275 x 225 x 4mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка