Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody Armor B-071

Mouse Pad Professional Gaming A4 Bloody Armor B-071

550,00 ден.   Спореди

Featres
-Unique Textured design process
-Soft and Flexible
-High-Density & Pressure-Resistant Material
-Non-slip rubber base

Specifications
Material: Natural Rubber + Clot...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 550,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Featres
-Unique Textured design process
-Soft and Flexible
-High-Density & Pressure-Resistant Material
-Non-slip rubber base

Specifications
Material: Natural Rubber + Cloth
Size: 350 x 280 x 4 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка