Mouse Pad Natec Genesis Gaming M12 Midi 400x330

Mouse Pad Natec Genesis Gaming M12 Midi 400x330

390,00 ден.   Спореди

GENESIS M12 MIDI - gaming mouse pad
- Ensure high precision of mouse motion tracking,
- Anti-fraying edge stitching,
- Rubber anti-slip base.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GENESIS M12 MIDI - gaming mouse pad
- Ensure high precision of mouse motion tracking,
- Anti-fraying edge stitching,
- Rubber anti-slip base.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка