Mouse pad Gigabyte Aorus Thunder P3 Gaming Medium

Mouse pad Gigabyte Aorus Thunder P3 Gaming Medium

1.190,00 ден.   Спореди

Gaming Mouse Pad
* Superior slick gliding surface
* Spill-resistance
* Anti-fraying stitched edges
* Optimized 3mm Non-slip Rubber Base
* Dimensions: 350 x 260 x 3 mm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gaming Mouse Pad
* Superior slick gliding surface
* Spill-resistance
* Anti-fraying stitched edges
* Optimized 3mm Non-slip Rubber Base
* Dimensions: 350 x 260 x 3 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка