Mouse Pad Gaming MP-GAME-L Black

Mouse Pad Gaming MP-GAME-L Black

300,00 ден.   Спореди

Features:
Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control
Optimised for use with optical and laser gaming mice
Durable rubber anti-slip bottom

Specifica...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 300,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
Heavy-duty surface fabric material for optimal accuracy and smooth control
Optimised for use with optical and laser gaming mice
Durable rubber anti-slip bottom

Specifications:
Material: natural rubber foam + fabric
Size: Large (400 x 450 mm)
Thickness: 3 mm
Color: black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка