Mouse Omega OM-412 1000DPI Black

  Спореди

Ergonomic optical computer mouse with 1000dpi high precision sensor. Symetric design good for both right and left handed. Shinning surface

Main features:
- resolution - true 1000dpi: pro...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ergonomic optical computer mouse with 1000dpi high precision sensor. Symetric design good for both right and left handed. Shinning surface

Main features:
- resolution - true 1000dpi: provides high tracking precision. No mouse pad is required.
- cable's length: 140cm
- highly durable micro switches of buttons - with millions of clicks lifetime
Type: computer optical mouse 1000DPI
- 3 buttons + scrolling wheel
Cable's length: 1,40 m
Resolution: true 1000 dpi
Connection: USB plug
Packaging: blister
additional features:: symetric design - perfect for both right and left-handed

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка