Mouse Natec Wireless Starling 1600dpi

Mouse Natec Wireless Starling 1600dpi

  Спореди

STARLING - the wireless optical mouse
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- nano receiver,
- precise optical sensor,
- 3 levels DPI switch 1000/1200/1600 DPI, Прикажи повеќе


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


STARLING - the wireless optical mouse
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- nano receiver,
- precise optical sensor,
- 3 levels DPI switch 1000/1200/1600 DPI,
- 4 buttons,
- ergonomic design.


Power Supply: 2 x AAA
Weight: 70g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка