Mouse Natec Wireless Blackbird 1600dpi Black

Mouse Natec Wireless Blackbird 1600dpi Black

480,00 ден.   Спореди

BLACKBIRD - the wireless optical mouse
- silent switch technology,
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- nano receiver,
- precise optical sensor,
- 3 levels ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BLACKBIRD - the wireless optical mouse
- silent switch technology,
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- nano receiver,
- precise optical sensor,
- 3 levels DPI switch 1000/1200/1600 DPI,
- 4 buttons,
- ergonomic design.

Weight: 68g

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка