Mouse Natec Pigeon USB 2400 DPI

317,00 ден.   Спореди

PIGEON - the wired optical mouse
- precise optical sensor,
- 4 levels DPI switch 800/1200/1600/2400 DPI,
- it works on the majority of surfaces,
- 6 buttons,
- ergonomic design, Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 317,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PIGEON - the wired optical mouse
- precise optical sensor,
- 4 levels DPI switch 800/1200/1600/2400 DPI,
- it works on the majority of surfaces,
- 6 buttons,
- ergonomic design,
- full speed USB 2.0.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка