Mouse MUSWB2 Wireless Bluetooth Black

Mouse MUSWB2 Wireless Bluetooth Black

550,00 ден.   Спореди

Bluetooth mouse

SMOOTH PRECISION
Adjustable cursor movement speed
Easy installation, no drivers required
No mouse pad required, works perfectly on most surfaces

Features<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 550,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Bluetooth mouse

SMOOTH PRECISION
Adjustable cursor movement speed
Easy installation, no drivers required
No mouse pad required, works perfectly on most surfaces

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка