Mouse MUSW-PT-001 Phoenix Touch Slim White Wireless

Mouse MUSW-PT-001 Phoenix Touch Slim White Wireless

450,00 ден.   Спореди

SMOOTH PRECISION
Stylish & slim design
Smooth ‘touch’ scrolling
Fits perfectly with even the thinnest notebook
interface: wireless, 2.408~ 2.474 GHz, 34 channels, FSK modulation, 1 mW ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SMOOTH PRECISION
Stylish & slim design
Smooth ‘touch’ scrolling
Fits perfectly with even the thinnest notebook
interface: wireless, 2.408~ 2.474 GHz, 34 channels, FSK modulation, 1 mW output power, -2 dBi antenna
Nano receiver: USB 2.0
Optical resolution: 1200 DPI
Power: 2 x AAA batteries
Dimensions: 106 x 55 x 22 mm
Net weight: 45 g


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка