Mouse MUS-PTU-001 Phoenix Touch Slim Black USB

328,00 ден.   Спореди

Features
-3-button optical mouse
-Touch sensitive surface for scrolling

Specifications
-Interface: USB 2.0
-Optical resolution: 1000 DPI
-Dimensions: 106 x 55 x 22 mm
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 328,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 330,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-3-button optical mouse
-Touch sensitive surface for scrolling

Specifications
-Interface: USB 2.0
-Optical resolution: 1000 DPI
-Dimensions: 106 x 55 x 22 mm
-Net weight: 50 g

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка