Mouse MUS-101-B Optical Blue 1200DPI USB

178,00 ден.   Спореди

Features
3-button optical mouse
Mouse resolution: 1200 DPI
Works on most surfaces

Specifications
Interface: USB
Optical resolution: 1200 DPI
Power consumption: 5 V DC ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 178,00 ден.

пред 5 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
3-button optical mouse
Mouse resolution: 1200 DPI
Works on most surfaces

Specifications
Interface: USB
Optical resolution: 1200 DPI
Power consumption: 5 V DC up to 5 mA
Dimensions: 103.5 x 66 x 38 mm
Net weight: 0.072 kg

System requirements
Windows XP/VISTA/7/8
Free USB port

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка