Mouse Logitech Optical RX250 Black USB/PS2
Mouse Logitech Optical RX250 Black USB/PS2

Mouse Logitech Optical RX250 Black USB/PS2

490,00 ден.   Спореди

Product Name: RX250 Optical Mouse
Package Type: OEM
Pointing Device Connectivity Technology: Wired
Movement Detection: Optical
Movement Resolution: 1000 dpi
Scroll Wheel
Tilt W...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 490,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Product Name: RX250 Optical Mouse
Package Type: OEM
Pointing Device Connectivity Technology: Wired
Movement Detection: Optical
Movement Resolution: 1000 dpi
Scroll Wheel
Tilt Wheel
Pointing Device Host Interface: USB
Color: Black


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка