Mouse Logitech Optical B100 USB Black

386,00 ден.   Спореди

Connector/Port/Interface : USB
Left/Right Hand Use : Left/Right
Mouse Technology : Optical
Wired/Wireless : Wired
Color(s) : Black
Operating System Compatibility : Mac® OS X; Windo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 386,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 450,00 ден.

пред 3 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Connector/Port/Interface : USB
Left/Right Hand Use : Left/Right
Mouse Technology : Optical
Wired/Wireless : Wired
Color(s) : Black
Operating System Compatibility : Mac® OS X; Windows® XP, Vista™, 7

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка