Mouse Logitech Laser LS1 USB Red/White/Black

Mouse Logitech Laser LS1 USB Red/White/Black

990,00 ден.   Спореди

Sleek, contemporary styling with glossy finish and color accent
Superior laser precision for smoother tracking on virtually any surface
Soft rubber side grips for exceptional comfort
Easy ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 990,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sleek, contemporary styling with glossy finish and color accent
Superior laser precision for smoother tracking on virtually any surface
Soft rubber side grips for exceptional comfort
Easy setup ? no software to install
Side-to-side scrolling and zoom for enhanced navigation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка