Mouse Logitech Cordless MX Anywhere 2

Mouse Logitech Cordless MX Anywhere 2

4.150,00 ден.   Спореди

Technical Specifications:
Sensor technology: Darkfield Laser sensor
Nominal value : 1000 dpi
Minimal and maximal value : 400 dpi to 1600 dpi (can be set in increments of 200 dpi)
Batte...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.150,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical Specifications:
Sensor technology: Darkfield Laser sensor
Nominal value : 1000 dpi
Minimal and maximal value : 400 dpi to 1600 dpi (can be set in increments of 200 dpi)
Battery life: up to 2 months on a single full charge*

*Based on a 6-hour daily office use. Battery life may vary based on user and computing conditions.

Battery: rechargeable Li-Po (500 mAh) battery
Wireless operating distance: 32 ft (10 m)
Wireless technology: Advanced 2.4GHz wireless technology

Dimensions:
Mouse (height x width x depth): 2.4 in (61.6 mm) x 3.9 in (100.3 mm) x 1.4 in (34.4 mm)
Mouse Weight: 3.7 oz (106 g)


Unifying receiver dimensions: (height x width x depth): 0.6 in (14.9 mm) x 0.6 in (14.3 mm) x 0.3 in (6.5 mm)
Receiver weight: 0.06 oz (1.63 g)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка