Mouse Logitech Cordless M317 Berry Blue

Mouse Logitech Cordless M317 Berry Blue

1.090,00 ден.   Спореди

Logitech m317 2.4 GHz Wireless 3-Button USB Optical Scroll Mouse

General Features:
2.4 GHz Wireless
On/Off Switch
Smart sleep
Nano USB receiver
Tracking: optical
Comfo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Logitech m317 2.4 GHz Wireless 3-Button USB Optical Scroll Mouse

General Features:
2.4 GHz Wireless
On/Off Switch
Smart sleep
Nano USB receiver
Tracking: optical
Comfortable, ergonomic design
Scroll Wheel (acts as 3rd button)
Receiver connects up to six devices
Year long battery!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка