Mouse Logitech Cordless M280 Comfort Plus Black

Mouse Logitech Cordless M280 Comfort Plus Black

  Спореди

Technical Specifications

Sensor technology: Logitech Advanced Optical Tracking
Resolution: 1000 dpi
Battery life: 18 months*
* Battery life may vary based on user ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical Specifications

Sensor technology: Logitech Advanced Optical Tracking
Resolution: 1000 dpi
Battery life: 18 months*
* Battery life may vary based on user and computing conditions.
Battery: 1-AA
Number of buttons: 3
Scroll Wheel: Yes
Tilt function: No
Unifying-ready mouse: Yes
Unifying-ready receiver: No
Wireless operating distance: 25m (around 80 ft) maximum*
* Actual wireless range may vary with use, settings and environmental conditions.
Wireless system: Advanced 2.4 GHz wireless connectivity
Connection Interface: USB receiver
Compatible OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Mac OS 10.+, Chrome OS, Linux Kernel 2.6+

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка