Mouse Logitech Cordless M187 Mini Black

1.090,00 ден.   Спореди

The pocket-size mouse that you can count on ? thanks to its extra-small design, reliable connection and wireless nano receiver.

Features:
-Extra-small shape
-Tiny nano receiver
-L...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The pocket-size mouse that you can count on ? thanks to its extra-small design, reliable connection and wireless nano receiver.

Features:
-Extra-small shape
-Tiny nano receiver
-Logitech Advanced 2.4 GHz wireless
-Logitech reliability

Тип на кабел Wireless RF

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка