Mouse Logitech Cordless M187 Black Mini

Mouse Logitech Cordless M187 Black Mini

1.090,00 ден.   Спореди

he pocket-size mouse that you can count on ? thanks to its extra-small design, reliable connection and wireless nano receiver.

Features:
-Extra-small shape
-Tiny nano receiver
-Lo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


he pocket-size mouse that you can count on ? thanks to its extra-small design, reliable connection and wireless nano receiver.

Features:
-Extra-small shape
-Tiny nano receiver
-Logitech Advanced 2.4 GHz wireless
-Logitech reliability

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка