Mouse Logitech Cordless Laser Performance MX Black

Mouse Logitech Cordless Laser Performance MX Black

4.490,00 ден.   Спореди

Work virtually anywhere-even on glass
Take control
Connect with ease
Do more with your Mac
Darkfield Laser Tracking
Hyper-Fast scrolling
Four thumb buttons
Rechargeable
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.490,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Work virtually anywhere-even on glass
Take control
Connect with ease
Do more with your Mac
Darkfield Laser Tracking
Hyper-Fast scrolling
Four thumb buttons
Rechargeable
Logitech Unifying receiver
Sculpted, right hand shape

General
Device Type: Mouse
Orientation: Right-handed
Wireless Receiver: USB wireless receiver

Battery
Type: AA type

Expansion / Connectivity
Interfaces: 1 x USB - 4 pin USB Type A

Input Device
Connectivity Technology: Wireless
Features: Scrolling wheel, Logitech Darkfield Laser Tracking
Interface: 2.4 GHz
Movement Detection Technology: Laser

Software / System Requirements
OS Required: Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.4 or later, Microsoft Windows Vista / XP
Software Included: Drivers & Utilities

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка