Mouse Logitech Cordless B170 Black

Mouse Logitech Cordless B170 Black

730,00 ден.   Спореди

Technical Specifications

Connection Type: 2.4 Ghz wireless
Wireless range: 10 m (33 ft)
Battery: 1 x AA
Battery life: 1 year

System Requirements
Windows® 7, Windows 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 730,00 ден.

пред една година




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical Specifications

Connection Type: 2.4 Ghz wireless
Wireless range: 10 m (33 ft)
Battery: 1 x AA
Battery life: 1 year

System Requirements
Windows® 7, Windows 8, Windows 10 or later
Mac OS® X 10.8 or later
Chrome OS™
Linux® kernel 2.6+
USB port

Dimensions
Mouse (height x width x depth): 97.7 mm (3.85 in) x 61.5 mm (2.42 in) x 35.2 mm (1.39 in)
Mouse Weight: 70.5 g (2.49 oz) with battery
Nano receiver (height x width x depth): 6.6 mm (0.24 in) x 14.4 mm (0.57 in) x 18.7 mm (0.74 in)
Nano receiver Weight: 2.0 g (0.07 oz)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка