Mouse HP X9000 OMEN 6-Button up to 8200dpi

Mouse HP X9000 OMEN 6-Button up to 8200dpi

2.590,00 ден.   Спореди

Color
Black
Buttons
6 buttons
Connector
USB 2.0 / 3.0
Sensor resolution
400 to 8200 (default at 1200 cpi)
Compatibility
Compatible with all notebook and desktop com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Color
Black
Buttons
6 buttons
Connector
USB 2.0 / 3.0
Sensor resolution
400 to 8200 (default at 1200 cpi)
Compatibility
Compatible with all notebook and desktop computers having an available USB port.
Compatible operating systems

Win Vista/7/8, Mac OSX
Dimensions (W X D X H)

2.79 x 4.92 x 1.65 in
Weight

0.26 lb
Warranty

1 Year Limited Warranty
What's in the box

Mouse; Quick start guide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка