Mouse HP X900 Optical USB Black

268,00 ден.   Спореди

Mouse HP X900 Optical USB Black

Powerful 1000 dpi optical sensor for precise movement on most surfaces.
Strict HP standards and guidelines ensure long-lasting quality.
A contoured...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 268,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 270,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mouse HP X900 Optical USB Black

Powerful 1000 dpi optical sensor for precise movement on most surfaces.
Strict HP standards and guidelines ensure long-lasting quality.
A contoured shape designed for all-day comfort in either hand.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка