Mouse HP X500 3-Button Optical USB Black

Mouse HP X500 3-Button Optical USB Black

430,00 ден.   Спореди


Buttons
3 buttons: two primary buttons and clickable scroll wheel.

Connector description
USB

Product count per unit
1

Dimensions (W x D x H)<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 430,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Buttons
3 buttons: two primary buttons and clickable scroll wheel.

Connector description
USB

Product count per unit
1

Dimensions (W x D x H)
115.10 x 63.50 x 35.38 mm

Package dimensions (W x D x H)
140 x 120 x 55 mm

Weight
0.106 kg

Package weight
0.182 kg

Minimum system requirements

Available USB port
Microsoft Windows XP/Vista/7/8 or Mac OSX
Hardware compatibility

Microsoft® Windows® XP/Vista™/7/8
Mac OSX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка