Mouse HP X3500 Wireless 3-Button Optical Black

Mouse HP X3500 Wireless 3-Button Optical Black

850,00 ден.   Спореди


Dimensions (W x D x H)
119 x 69.28 x 38.19 mm (4.68 x 2.72 x 1.50 in)

Package dimensions (W x D x H)
220 x 160 x 89.2 mm

Weight
0.095 kg (0.208 lbs) Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 850,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Dimensions (W x D x H)
119 x 69.28 x 38.19 mm (4.68 x 2.72 x 1.50 in)

Package dimensions (W x D x H)
220 x 160 x 89.2 mm

Weight
0.095 kg (0.208 lbs)

Package weight
0.172 kg

Hardware compatibility

Microsoft® Windows® XP/Vista™/7/8

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка