Mouse HP X3000 Wireless 3-Button Optical Black

Mouse HP X3000 Wireless 3-Button Optical Black

750,00 ден.   Спореди

The sleek and modern HP Mouse X3000 adds an instant touch of trend-setting style to any work space. Glossy black and metallic gray shine with sophistication.

HP Wireless Mouse X3000 with nan...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 750,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The sleek and modern HP Mouse X3000 adds an instant touch of trend-setting style to any work space. Glossy black and metallic gray shine with sophistication.

HP Wireless Mouse X3000 with nano receiver
One AA Battery
3 buttons
Scroll wheel
Resolution

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка