Mouse HP X1500 3-Button Optical USB Black

Mouse HP X1500 3-Button Optical USB Black

370,00 ден.   Спореди


Dimensions (W x D x H)
119 x 69.28 x 38.19 mm (4.68 x 2.72 x 1.50 in)

Package dimensions (W x D x H)
130 x 80 x 48 mm

Weight
0.101 kg (0.222 lbs)
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 370,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Dimensions (W x D x H)
119 x 69.28 x 38.19 mm (4.68 x 2.72 x 1.50 in)

Package dimensions (W x D x H)
130 x 80 x 48 mm

Weight
0.101 kg (0.222 lbs)

Package weight
0.130 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка