Mouse Gigabyte Optical M5050X Black/Green

  Спореди

M5050X
Blue Light Curvy Optical Mouse

Fierce Blue Light Sensor
GIGABYTE releases its first blue light sensor mouse, which ensures extra steady and precise motion.

Precise Opt...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


M5050X
Blue Light Curvy Optical Mouse

Fierce Blue Light Sensor
GIGABYTE releases its first blue light sensor mouse, which ensures extra steady and precise motion.

Precise Optical Engine
Reliable optical tracking technology makes M5050X move at your will.

Classic Fantastic Outlook
Contoured shape and concise design for both hands.

Gorgeous Light-Beam Color
Color stripe revolves around the mouse simulating a light beam, creating in-style image.

Resolution -800 DPI

Dimension - 118x 59x 40mm

Tracking system -Blue Light Optical

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка